HAKKIMIZDA

ASM İNŞAAT taahhüt işlerine 25 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile birçok kaliteli projelere imza atmıştır. A kalite villa ve konut projeleri, otel, hastane ve AVM projelerinde çalışmalarına başarı ile devam etmektedir. Güven sevginin başlangıcıdır. Çevreye saygı duyan, seven ve insanlara güvenen bir kadroyla temiz bir anlayışla; en ekonomik, ve kaliteli imalatları yapmaktadır.

ASM İNŞAAT’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

ASM İNŞAAT, üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Şirketimiz, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

ASM İNŞAAT, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak insanlara sadece konut değil aslında bir yaşam sunuyoruz. Bu nedenle müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Tüm yapılarımız firmamızın garantisi altındadır. Yaşanan tüm sorunlara teknik ekibimizle birlikte anında çözüm sunarız. En tepe yöneticiden en alt birimimize kadar tüm çalışanlarımız sıfır hatayı hedeflemektedir.

Ben değil biz felsefesiyle hareket ederiz. Ekip çalışmasına inanırız, bu sayede verimliliği en üst seviyede tutarız.


ASM İnşaat
Aşağı Dudullu Mah. Hamza Yerlikaya Bulvarı No:87/A Ümraniye / İstanbul
Tel :+90 216 365 1860 - 0002
Fax :+90 216 365 1865