Tadilat Tamirat

Bu tür işler, yurdumuzda, genelde ne yazık ki ehil olmayan, teknik yeterliliği bulunmayan kişiler veya ekiplerce gerçekleştirilmektedir. Bunun sonucunda da bazen geriye dönülmez, dönülse de astarı yüzünden pahalıya mal olacak veya hayati hatalar yapılmaktadır. Halkımızın çoğu, işinin doğru ve düzgün yürümesi için, teknik bir elemanla anlaşmaya yanaşmamaktadır. Ona vereceği ücretten korkmakta, hatta bunu gereksiz görmektedir.

Ancak, "dünyada mekan, ahrette iman" sözünün de içerdiği gibi, canını, malını emanet ettiği yapılar, bu ihmalin sonucunda zarar görmekte, gerçekler göz ardı edilmektedir.

Çok basit gözüken bir tamirat ya da tadilatın, zaman içinde binaya ne gibi bir yan etkisi olacağı, önceden tayin edilmelidir.

Gayet basit gibi gözüken, bu nedenle de hasbel kader yaptırılan bir çok uygulama, yeterli özen gösterilmemesi sebebiyle, boyundan büyük işler açar başımıza.

En ufak bir imalatta dahi, farklı bir çok ekip girer işin içine. Marangozu, elektrikçisi, duvarcısı, sıvacısı, boyacısı v.s.

Bunların her biri, kendi işlerini yapayım derken, başka bir ekibin işini bozar, ya da hatalı olan bir şey varsa, bunu başka bir ekibe yükler. Hepsiyle ayrı ayrı uğraşmak gerekir.

Ama, işi komple bir teknik elemana verdiğinizde, o bütün bu organizasyonu yapar ve sizin karşınızda tek muhattap odur. Böylece omuzlarınıza gereksiz bir yük yüklenmez.

Herkes her işi bilemez. Bilmesi de gerekmez. Her işin bir erbabı vardır. İnşaatı da bu işin profesyonellerine bırakmak gerekir.

Yapılacak olan işinizle ilgili, ihtiyaçlarınıza ve işin karakterine uygun, doğru malzeme ve uygulama bilgilerini bizden alabilirsiniz. Size dökümlü, açık bir maliyet analizi çıkartabiliriz. Böylece nerede ne kullanılacağını ve nereye ne kadar harcayacağınızı rahatlıkla görürsünüz. Kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız. Yaptığımız fiyat analizleri nettir
ve iş esnasında ya da sonunda değişmez. Ödeyeceğiniz her kalem belirli ve fikstir. Böylece her şey ortada ve kontrolunuz altında olur. Hemen bizi arayın. Unutmayın, teklif vermek için ücret talep etmiyoruz !